همکاری با استارهاب هوش مصنوعی در جذب ایده های برتر

مجموعه استارهاب، کمپ رقابتی حرفه‌ای برای به چالش کشیدن ایده‌ها، انتخاب و حمایت از تیم‌های مستعد و اســـتارتاپ‌های متخصص در زمینه کسب‌وکار هوش مصنوعی است. در راستای شکل گیری همکاری مرکز رشد واحد الکترونیکی با استارهاب هوش مصنوعی، صاحبان ایده و کارآفرینان حوزه هوش مصنوعی در قالب یک تیم حرفه­ای، پس از ارزیابی اولیه در یک ماراتون١٠ هفته‌ای شـــرکت می‌کنند و در یک فضای کار در طول این کمپ، هر ایده به یک پروتوتایپ تبدیل می‌شود و در انتهای کمپ در یک فضای جذاب رقابتی و بازیوار شده که شرایط بازار واقعی را شبیه‌سازی می‌کند، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. تیم‌های برتر این فرصت را خواهند داشت که علاوه بر کسب تجربه و دانش، از جوایز نقدی برخوردار شده و در صورت انتخاب شدن به عنوان ۵ تیم برتر تا ٨٠٠ میلیون تومان خدمات و سرمایه دریافت کنند. اشـــتراکی یا به صورت آنلاین از منتورینگ حرفه‌ای و آموزش تخصصی بهره‌مند می‌شوند.

همکاری مرکز رشد واحد الکترونیکی با این مجموعه با تجربه، در قالب ارائه خدمات عمومی و تخصصی اعم از استقرار برگزیدگان در مرکز رشد به عنوان هسته و واحدهای فناور، بهره گیری از تجربیات مشاوران و منتورهای متخصص مرکز رشد، شرکت در وبینارهای تخصصی و دوره های آموزشی، استفاده از فضای اشتراکی، اتاق جلسات و… است.

تیم­های حوزه کسب و کار هوش مصنوعی، افراد متخصص یا برنامه نویس در حوزه علوم مرتبط با هوش مصنوعی و افراد متخصص کسب و کار با علاقه مندی به حوزه هوش مصنوعی  هستند که به صورت تیمی و یا انفرادی در این رویداد شرکت میکنند. افراد پس از ثبت نام، فرصت تیم سازی همراه سایر شـــرکت کنندگان را خواهند داشت و می بایست در نهایت به صورت تیمی در فرایند ارزیابی اولیه شرکت نمایند.

ایده از شما…. حمایت از ما
آدرس مرکز رشد واحد الکترونیکی: تهران، خیابان پاسداران، نیستان نهم، نبش خیابان رام، پلاک ۵

صندوق پستی ١۴٣٣۵۴٩٩
تلفن تماس: ۴۲۸۶۳۰۰۰-۰۲۱ داخلی ۷۸۰ و ۷۳۵