محصولات و شرکت ها

مجوعه آموزشی تگ بوک در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ در اولین استارت آپ محتوای آموزشی کشور که توسط دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی برگزار شد شرکت نمود و از بین تمام شرکت کنندگان، جزء سه تیم برتر استارت آپ برگزیده شد. مجموعه آموزشی تگ بوک از ابتدای سال ۱۳۹۸ جهت تولید محتوای آموزشی با اساتید مجرب و فرهیخته فعالیت خود را آغاز نمود و برای نخستین بار در کشور جهت استعدادیابی، جشنواره های مجازی برگزار می کند.

سامانه تگ بوک از ابتدای سال ۱۳۹۹ با رشته های روان شناسی، زبان انگلیسی، مدیریت، ادبیات نمایشی، بازیگری و کارگردانی به صورت رسمی راه اندازی و وارد بازار گردید.

سامانه تگ بوک به دلیل عدم کیفیت برگزاری دوره های آموزشی آنلاین و آفلاین در حوزه های مختلف دانشگاهی، فرهنگی و اجتماعی، در اولین قدم به بررسی، تجزیه و تحلیل حوزه های مختلف آموزش آنلاین و آفلاین در ایران و کشورهای توسعه یافته پرداخت و تمام سعی و تلاش مجموعه تگ بوک بر این است که به نیازهای عمومی و تخصصی افراد در حوزه آموزش و یادگیری توجه نماید. از همین رو با توجه به نیازهای مخاطبین و نیاز به یادگیری در حوزه های مختلف  فرهنگی هنری، اجتماعی، روان شناسی، زبان انگلیسی، کسب و کار در بازار بورس و… به تولید محتوا و ارائه آن به مخاطبین گرامی پرداخت. لذا گسترش و تنوع در دوره ها و مباحث آموزشی جزو اهداف اصلی مجموعه آموزشی تگ بوک می باشد….

 

 

ایده از شما…. حمایت از ما
آدرس مرکز رشد واحد الکترونیکی: تهران، خیابان پاسداران، نیستان نهم، نبش خیابان رام، پلاک ۵

صندوق پستی ١۴٣٣۵۴٩٩
تلفن تماس: ۴۲۸۶۳۰۰۰-۰۲۱ داخلی ۷۸۰ و ۷۳۵