حمایت مرکز رشد واحد الکترونیکی

شرکت­های نوپا که با هدف توسعه فناوری آغاز به فعالیت می­نمایند، عموماً مجموعه‌ه­ای کوچک و در عین حال دارای نقش مؤثری در رونق اقتصادی، تولید فناوری و به تبع آن کارآفرینی هستند. فشار سنـگین هزینه­‌های راه‌­اندازی که با توان مالی آنان سازگاری ندارد از یک سو و عدم برخورداری از تجربه لازم برای رفع موانع اولیه از سوی دیگر، به بار نشستن تلاشهای آنان را در هاله‌ای از ابهام و تردید قرار می­دهد. ریسک بالا و عدم تضمین موفقیت، تا آن حد جدی است که بسیاری از نیروهای مستعد و دارای پتانسیل، از جمله بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاهی نسبت به راه اندازی شرکت­های خصوصی فناور رغبت نشان نمی­دهند.

ایجاد مراکز رشد با هدف کاهش موانع و کاستن عوامل بازدارنده فعالیت­های آغازین شرکتهای فناور نوپا میباشد. این مراکز با پشتیبانی­های لازم و ارائه خدمات حمایتی، نقش مؤثری در شکل­گیری و بالندگی و در نتیجه افزایش ضریب موفقیت این واحدها خواهند داشت.

مرکز رشد واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی جهت ایفای چنین نقشی از سال ۱۳۸۲ رسماً آغاز به فعالیت نموده است. این مرکز پشتیبانی از شرکتهای نوپای فناور را با ارائه خدمات حمایتی عمومی، مشاوره ای، علمی و تخصصی در دستور کار خود قرار داده است.

ایده از شما…. حمایت از ما
آدرس مرکز رشد واحد الکترونیکی: تهران، خیابان پاسداران، نیستان نهم، نبش خیابان رام، پلاک ۵

صندوق پستی ١۴٣٣۵۴٩٩
تلفن تماس: ۴۲۸۶۳۰۰۰-۰۲۱ داخلی ۷۸۰ و ۷۳۵